Neler Yapıyoruz

BİZ SORULARINIZI CEVAPLAMAYA HAZIRIZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Web tasarım süreçleri hakkında sıklıkla sorulan sorulardan bazılarını burada bulabilirsiniz.
Eğer sormak istediğiniz soru burada bulunmuyorsa bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz...

Genel

alt

Ajans Reklamcy profesyonel iş yelpazesinde siz değerli müşterilerimize Kurumsal – Kişisel Web Tasarım, Web Yazılım, E-ticaret Site Tasarımı ve Yönetimi,Kurumsal Kimlik Çalışmaları,Grafik Tasarım,SEO(Search Engine Optimization),Sosyal Medya Danışmanlığı,Google Adwords Danışmanlığı alanlarında interaktif reklam çözümleri sunmaktadır.

Kesinlikle ödemenin tamamını başlangıçta almıyoruz.Haliyle ödeme almadan da başlamıyoruz.Projeniz ve isteklerinizi detaylı bir şekilde dinledikten sonra firma veya kurumunuza özel çalışmaları sunum yaptıktan sonra web siteniz kodlanmaya başlanır.

Ödemelerin yarısını projenin başlangıcında kalan yarısını ise projenin tesliminde ödeme alıyoruz…

Web sitesi tesliminden sonra asıl işimiz başlıyor.Proje tesliminden sonra müşteri potansiyelinizi arttıracak interaktif reklam çözümleri sunuyoruz.Web siteniz için grafik tasarım,sosyal medya danışmanlığı,Google Adwords danışmanlığı ve SEO danışmanlığı hizmetlerini de sizlere profesyonel bir şekilde sağlayabiliyoruz.

Web Tasarım

İşletme veya markanızı müşterilerinize karşı güvenirliğini arttırmak,sitenizi ziyaret eden kullanıcıların isteklerini karşılamak ve gereksiz, kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan müşterilerinize bilmek istediklerinin hızlı ve net olarak anlatıldığı, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği biçimde hazırlanmış özel tasarımlardır.

İlk başta web site hakkında nasıl bir şey istendiği müşteri tarafından biz aktarılıyor.Müşteriden gelen öneri ve istekler doğrultusunda tasarım ekibimiz tarafından tasarım oluşturuluyor. Profesyonel bir şekilde oluşturulan tasarım müşteri onayına gönderiliyor, revize var ise son rötuşlar yapılıyor ve iş kodlama ekibine teslim ediliyor.

Tasarımlar kodlama ekibimiz tarafından google dostu, SEO uyumlu ve hızlı açılış süresine önem verilerek son trend kodlama alt yapısı ile yayına hazır hale getiriliyor. Tasarım ve kodlaması biten proje müşteriye gösterildikten sonra onay alınıp yayınlanıyor.

Dinamik ve belli aralıklarda güncelleme gerektiren bir web sitesine ihtiyacınız var ise web sitenizi özel yazılım ile hazırlanmış yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Yönetim panelli bir web siteniz olursa istediğiniz her bölüm veya yazıyı değiştirebilme imkanına sahip olursunuz.İstediğiniz zaman hizmet ve ya ürün ekleyebilirsiniz.

Web tasarımı fiyatları müşterinin istekleri,hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda değişmektedir.İlk olarak müşterinin nasıl bir site istediğini dinliyoruz.İstekleri doğrultusunda dinamik mi yoksa kurumsal bir tanıtım sitesi mi isteniyor,bu tespit edilir. Kurumsal tanıtım sitesi ise kaç sayfadan oluşacağı, site içerisinde ne kadar aksiyon olduğu ve ne kadar sürede teslim edileceği çıkarılarak fiyat teklifi iletilir.

İstekler doğrultusunda dinamik yönetim panelli bir site isteniyorsa proje doğrultusunda içerik, hizmet veya ürün yönetimi baz alınarak yönetim paneli kodlaması ve kullanıcı ara yüzü kodlama süresi hesaplanıp fiyat teklifi sunulur.

Statik web sitesi, müşterinin istekleri doğrultusunda ürün veya hizmetin tanıtıldığı HTML altyapısı ile bir kereliğine kodlanıp teslim edilen yapıdır. Sonrasında güncelleme yapmak isteyen kişi kod bilgisine sahip değil ise teslim aldığı web sitesinde güncelleme yapamaz. Dinamik web sitesi, ürün veya hizmetin sergilendiği, istenilen zaman kod bilgisi olmasa dahi güncelleme, silme veya ekleme yapabilecekleri yönetim panelli olarak teslim edilen yapıdır.Dinamik web siteleri seo açısından Google indexi fazla olacağından dolayı dinamik web siteleri firmaların müşteri potansiyellerini arttırma konusunda çok faydalı olmaktadır.

Reklamcy,özel web tasarım geliştirme ajansı olup siz değerli müşterilerimiz için özel interaktif web sitesi tasarımı çözümleri sunar.Diğer bir deyişle müşterilerimiz için özel elbise dikmekteyiz.

Mobil(Responsive) tasarım, mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde Web sitesinin içindeki yazı,resim,grafik gibi elementlerin ekran boyutlarına göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur.

2010 yılında kullanılmaya başlanan responsive tasarımlar kullanıcılar sitenizde daha rahat gezinebilmelerini,ürün ve hizmetlerinizi detaylı bir şekilde incelemenize olanak sağladığından web sitelerinizin mobil uyumlu olmasını neredeyse zorunlu hale getirmiştir

MHer proje bizim için özel ve değerlidir.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda web site tasarımı fiyatlarımız değişmektedir.Müşterilerimize verbileceğimiz en makul teklifleri sunmaya gayret gösteriyoruz.