Neler Yapıyoruz

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Hakkımızda

Reklam bir yatırımdır.Müşteri odaklı çalışmalar ile yatırımınızı en iyi şekilde değerlendirin!

Türkiye’nin lider ajanslarından olan Ajans Reklamcy profesyonel iş yelpazesinde müşterileri için Kurumsal – Kişisel  Web Tasarım, Web Yazılım,  E-ticaret Site Tasarımı ve Yönetimi,Kurumsal Kimlik Çalışmaları,Grafik Tasarım,SEO(Search Engine Optimization),Sosyal Medya Danışmanlığı,Google Adwords Danışmanlığı alanlarında interaktif reklam çözümleri sunmaktadır.

2013 yılından günümüze iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak,çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak,internet mecrasındaki marka ve tanıtım iletişimi stratejilerine yön vermek,Web Tasarım ve Yazılım sektörünün zirvesinde kendine yer bulmak niyetindedir.İş ortaklarına firma ve marka değeri katan,inovatif çözümler ile yüksek kaliteli ve profesyonel Web Tasarım & Yazılım & SEO hizmetleri vermektedir.

Projelerimizi yılların vermiş olduğu bilgi,tecrübe ve deneyim ile tasarlıyor, ilk günkü çalışma aşkı ile projelendiriyoruz. Alanında uzman deneyimli ekibimiz ile müşterilerimiz için üretip,müşterilerimiz için çalışıyoruz.

Yaptığımız kreatif çalışmalar ile müşterilerinizi elimizle koyduğumuz gibi buluyor kurumsal firmanızı sektörünüzdeki lider firmalar seviyesine getiriyoruz.

Sadece web sitesi yapmıyoruz! Müşteri potansiyelinizi arttıracak İnteraktif Reklam Çözümleri sunuyoruz…

Reklam bir yatırımdır.Müşteri odaklı çalışmalar ile yatırımınızı en iyi şekilde değerlendirin!

Neler Yapıyoruz!Hemen Gör...Neler Yapıyoruz!

Web Site Süreçleri

Web sitenizin süreçlerini detaylı bir şekilde açıkladığımızı düşünüyoruz.
Aklınıza takılan bir konuda bizlere ulaşabilirsiniz...

  • ANALİZ
  • TASARIM
  • KODLAMA
  • REVİZE
  • TESLİM
Çanakkale Web Tasarım Analiz

ANALİZ

Yola çıkmadan önce ilk aşama olarak ihtiyaçlarınızı planlı bir şekilde analiz eder ve çözüm odaklı size değer katacağına inandığımız stratejik bir yol izleriz.Bu doğrultuda firma sahibi ürün yada markanın hedef kitlesini,ürün veya hizmetin içeriğini,önerebileceği yada planladığı kurguyu yazılı/sözlü olarak iletmesi gerekmektedir.Proje sahibi proje hakkında istediklerini aktardığı taktirde zaman ve fiyat netleşir,süreç hakkında müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Tüm dokümantasyonların iletilmesi ile birlikte tasarım çalışmalarına başlanır…

Neler YapıyoruzHemen GörNeler Yapıyoruz Neler Yaptık!Hemen GörNeler Yaptık!
Çanakkale Web Tasarım Tasarım Süreçleri

TASARIM

Bu aşamada müşterinin istekleri ve ilettiği dökümantasyonlar göz önünde bulundurularak tasarım ekibimiz tarafından sektöre uygun hedef kitle doğrultusunda tatmin edici bir web deneyimi için mükemmel bir kullanıcı dostu arayüz tasarımı oluşturulur.Oluşturulan tasarım onay için müşteriye gönderilerek müşterinin revizeleri ve önerileri ile beraberinde ortak bir karar alınır ve kodlama ekibine tasarım yönlendirilir.

Neler YapıyoruzHemen GörNeler Yapıyoruz Neler Yaptık!Hemen GörNeler Yaptık!
Çanakkale Web Tasarım Kodlama

Kodlama

Müşteri tarafından onaylanan tasarım profesyonel kodlama ekibimiz tarafından seo uyumlu ve son trend kodlama altyapısı ile yayına hazır hale getirilir.Ziyaretçilerin web sitesinden kısa sürede uzaklaşmasını önlemek adına,uzun yüklenme süresini en aza indirerek açılmayan görseller ve kırık linkler yayına alınmadan önce tüm iyileştirmeler yapılır.Seo uyumlu ve kaliteli kodlanmış bir web sitesi kısa sürede Google’da index alarak web siteniz firmanız için önemli bir kazanç kaynağı olur.

Neler YapıyoruzHemen GörNeler Yapıyoruz Neler Yaptık!Hemen GörNeler Yaptık!
Çanakkale Web Tasarım Revize

Revize

Kodlaması biten web sitesi yayına almadan önce son işlem olarak müşteri onayına gönderilir.Müşteri kodlaması biten web sitenin son kontrollerini yapar ve varsa revize iletir.Tekrardan revizeler müşterinin isteği doğrultusunda giderilir ve son onay işlemini aldıktan sonra teslim için herhangi bir engel kalmaz.

Neler YapıyoruzHemen GörNeler Yapıyoruz Neler Yaptık!Hemen GörNeler Yaptık!
Çanakkale Web Tasarım Teslim

Teslim

Yayına alınacak olan web sitesinin domain ve hosting bilgileri sizde ise tarafımıza iletildikten sonra gerekli kurulum ve ayarlamalar yapılır.Kurulumu yapılan web sitesi arama motorlarına tanıtılır ve böylece hızlı bir şekilde index alması sağlanır.Teslim edildikten sonra müşterimiz ile olan bağımız kesinlikle kopmamakla birlikte ilerleyen zamanda nasıl bir süreç izlemememiz gerektiği konusunda direktifler verilmektedir.

Neler YapıyoruzHemen GörNeler Yapıyoruz Neler Yaptık!Hemen GörNeler Yaptık!