Neler Yapıyoruz

Web Tasarım

Web Tasarım

Türkiye’nin web tasarım,yazılım alanlarında lider kuruluşlardan olan Ajans Reklamcy,profesyonel iş yelpazesinde müşterilerine kurumsal web tasarım alanında kreatif çözümler sunmaktadır.Dijital internet ortamında firmanızın erişilebilirliği ve ticari amaçlarınızın gerçekleşebilmesi ile birlikte mevcut müşteri potansiyelinizi geliştirmeniz için kullanabileceğiniz en etkili yöntem kuşkusuz web sitenizdir.Çünkü web siteniz firmanızın kurumsal kimliğinin dijital ortamda yansımasıdır.

Web siteye gelen ziyaretçilerinizin potansiyel müşteriniz olma olasılığını yükseltmek istiyorsanız web tasarım konusunda A’dan Z’ye titizlikle çalışmalarınızı yürütmeniz gerekir.Günümüzde pek çok tüketici ziyaret ettikleri web sitesinden alışveriş yapmadan önce web sitenin tasarım ve kolay kullanımına dikkat etmektedir.

Bir gitarist gitarın tellerine dokunurken,bir fotoğrafçı fotoğraf çekerken nasıl bir sanat icra ediyorsa bizde yaptığımız web sitelerin bir sanat olmasına dikkat ediyoruz.Web tasarımını,sanat ve parlak fikirlerin birlikte harmanlandığı bir üretim süreci olarak tanımlıyor,hedef kitlenize en doğru ve kalıcı görsel mesajları iletiyoruz.Gönderilen bu mesajın en kalıcı ve etkili yolu ise,müşterileriniz sizi dijital ortamda aradığında mükemmel tasarlanmış ve kolay kullanımı olan bir web siteniz olmasından geçer.

Amaca Uygun Profesyonel ve Modern Çözümler

Tasarımı olan bir web sitesine sahip olmanız,sitenizi ziyaret eden kişilerin firmanızın güvenilir bir marka olduğu izlenimini vereceği için kısa süre içerisinde sizlere yeni müşteriler olarak geri dönecektir. İnsanların dikkatini dağıtan ve ihtiyaçlarına ulaşmakta zorluk çektikleri web tasarımları, ziyaretçilerinizin sitenizde daha kısa süre durmasına ve sizi tekrar ziyaret etmemesine yol açabilmektedir.

Web tasarımı aynı zamanda süreklilik isteyen bir iş olduğundan genel konseptinizin planlanması ve oluşturulmasından sonra mutlaka özgün ve güncel içerikler ile siteniz sürekli olarak ayakta tutulmalıdır. Ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilecek, ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgiyi aktarabileceğiniz içerikler aynı zamanda arama motorları tarafından da değer görmektedir.

Günümüzde mobil cihazlar masaüstü bilgisayarlardan daha fazla kullanılmasında dolayı web siteniz potansiyel müşteri kazanmanız adına mobil tasarım olma zorunluluğun getirmektedir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar mobil cihazlar üzerinden görüntülediklerinde tasarımınızın mobil cihazlar ile uyumlu olmaması veya çeşitli hatalar ile karşılaşması firmanız adına büyük bir kayıp olacaktır.

  • Analiz
  • Tasarım
  • Kodlama
  • Revize
  • Teslim

Analiz

Yola çıkmadan önce ilk aşama olarak ihtiyaçlarınızı planlı bir şekilde analiz eder ve çözüm odaklı size değer katacağına inandığımız stratejik bir yol izleriz.Bu doğrultuda firma sahibi ürün yada markanın hedef kitlesini,ürün veya hizmetin içeriğini,önerebileceği yada planladığı kurguyu yazılı/sözlü olarak iletmesi gerekmektedir.Proje sahibi proje hakkında istediklerini aktardığı taktirde zaman ve fiyat netleşir,süreç hakkında müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Tüm dokümantasyonların iletilmesi ile birlikte tasarım çalışmalarına başlanır…

Tasarım

Bu aşamada müşterinin istekleri ve ilettiği dökümantasyonlar göz önünde bulundurularak tasarım ekibimiz tarafından sektöre uygun hedef kitle doğrultusunda tatmin edici bir web deneyimi için mükemmel bir kullanıcı dostu arayüz tasarımı oluşturulur.Oluşturulan tasarım onay için müşteriye gönderilerek müşterinin revizeleri ve önerileri ile beraberinde ortak bir karar alınır ve kodlama ekibine tasarım yönlendirilir.

Kodlama

Müşteri tarafından onaylanan tasarım profesyonel kodlama ekibimiz tarafından seo uyumlu ve son trend kodlama altyapısı ile yayına hazır hale getirilir.Ziyaretçilerin web sitesinden kısa sürede uzaklaşmasını önlemek adına,uzun yüklenme süresini en aza indirerek açılmayan görseller ve kırık linkler yayına alınmadan önce tüm iyileştirmeler yapılır.Seo uyumlu ve kaliteli kodlanmış bir web sitesi kısa sürede Google’da index alarak web siteniz firmanız için önemli bir kazanç kaynağı olur.

Revize

Kodlaması biten web sitesi yayına almadan önce son işlem olarak müşteri onayına gönderilir.Müşteri kodlaması biten web sitenin son kontrollerini yapar ve varsa revize iletir.Tekrardan revizeler müşterinin isteği doğrultusunda giderilir ve son onay işlemini aldıktan sonra teslim için herhangi bir engel kalmaz.

Teslim

Yayına alınacak olan web sitesinin domain ve hosting bilgileri sizde ise tarafımıza iletildikten sonra gerekli kurulum ve ayarlamalar yapılır.Kurulumu yapılan web sitesi arama motorlarına tanıtılır ve böylece hızlı bir şekilde index alması sağlanır.Teslim edildikten sonra müşterimiz ile olan bağımız kesinlikle kopmamakla birlikte ilerleyen zamanda nasıl bir süreç izlemememiz gerektiği konusunda direktifler verilmektedir.