Neler Yapıyoruz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim Bilgileri

İletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz...

İstiklal Mah, İstiklal Cd. No:11 Biga / Çanakkale

0 (541) 501 90 60

reklam@reklamcy.com

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım süreçleri hakkında sıklıkla sorulan sorulardan bazılarını burada bulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz soru burada bulunmuyorsa bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ajans Reklamcy profesyonel iş yelpazesinde siz değerli müşterilerimize Kurumsal – Kişisel Web Tasarım, Web Yazılım, E-ticaret Site Tasarımı ve Yönetimi,Kurumsal Kimlik Çalışmaları,Grafik Tasarım,SEO(Search Engine Optimization),Sosyal Medya Danışmanlığı,Google Adwords Danışmanlığı alanlarında interaktif reklam çözümleri sunmaktadır.

Reklamcy,özel web tasarım geliştirme ajansı olup siz değerli müşterilerimiz için özel interaktif web sitesi tasarımı çözümleri sunar.Diğer bir deyişle müşterilerimiz için özel elbise dikmekteyiz.

Mobil(Responsive) tasarım, mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde Web sitesinin içindeki yazı,resim,grafik gibi elementlerin ekran boyutlarına göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur.

2010 yılında kullanılmaya başlanan responsive tasarımlar kullanıcılar sitenizde daha rahat gezinebilmelerini,ürün ve hizmetlerinizi detaylı bir şekilde incelemenize olanak sağladığından web sitelerinizin mobil uyumlu olmasını neredeyse zorunlu hale getirmiştir.

Web sitesi tesliminden sonra asıl işimiz başlıyor.Proje tesliminden sonra müşteri potansiyelinizi arttıracak interaktif reklam çözümleri sunuyoruz.Web siteniz için grafik tasarım,sosyal medya danışmanlığı,Google Adwords danışmanlığı ve SEO danışmanlığı hizmetlerini de sizlere profesyonel bir şekilde sağlayabiliyoruz.

SEO arama motorlarında web sitenizin ilk sayfa hatta ilk sıraya çıkmak için yapılan çalışmadır.Arama motoruna “Biga Avukat” yazıldığında Kanza Avukatlık Bürosunun çıkması Google SEO’ya örnek olarak verilmektedir.

Her proje bizim için özel ve değerlidir.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda web site tasarımı fiyatlarımız değişmektedir.Müşterilerimize verbileceğimiz en makul teklifleri sunmaya gayret gösteriyoruz.

Kesinlikle ödemenin tamamını başlangıçta almıyoruz.Haliyle ödeme almadan da başlamıyoruz.Projeniz ve isteklerinizi detaylı bir şekilde dinledikten sonra firma veya kurumunuza özel çalışmaları sunum yaptıktan sonra web siteniz kodlanmaya başlanır.

Ödemelerin yarısını projenin başlangıcında kalan yarısını ise projenin tesliminde ödeme alıyoruz…

Biz Sorularınızı
Cevaplamaya

Hazırız

Sabah akşam saat farketmeksizin aklınıza takılan soruları uzman ekibimize danışabilirsiniz.Her daim sorularınızı cevaplamaya hazırız...

Reklamcy Google Maps

İstiklal Mah, İstiklal Cd. No:11 Biga / Çanakkale

Hemen Ara Hemen Ara Hemen Ara