Neler Yapıyoruz

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Bir şirketin sahip olduğu imajını dışarıya nasıl yansıttığını gösteren işaretlerin toplamı kurumsal kimlik olarak adlandırılır. Bir firmanın kurumsal kimliği, marka ya da kurumun şirket içi ve şirket dışı duruşunu, davranışını kısacası imajını temsil eden kavramlardır.

Firmanız için hazırladığımız web sitenizi,logonuzu rakipleriniz ile farka yaratacak kurumsal kimliğinizi profesyonel ve modern bir şekilde oluşturup farklı bir imzayla sunuyoruz.Bir firmanın hem içi hemde dış dünyada görünen yüzü o firmanın kurumsal kimliğini yansıtır.Böylece firmalarda oluşan kimlik karmaşasının önüne geçilir.Müşterileriniz ile firmanız arasında akılda kalıcı ve hayal gücüyle desteklenmiş bir çizgi tasarlıyoruz.

İyi kurgulanmış kurumsal kimliğiniz hitap edilen hedef kitlenin,müşterilerin yada rakip firmaların gözünde saygınlık kazanır.Müşterilerinize kendinizi ifade etmenizde öncülük sağlayarak kurumsal kimliğinizi ve markanızı doğru bir şekilde yansıtmanızda yardımcı olacaktır.

“Ben Buradayım!” dedirtecek çarpıcılıkta, fark yaratacak özgünlükte, hedef kitleyle uyumlu kurumsal kimlik hizmeti için Ajans Reklamcy ekibi sizi bekliyor.