Neler Yapıyoruz

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya platformaları kişilerin,firmaların yada markaların kendilerini hedef kitlelerine dilediği gibi anlatabildiği,internet üzerindeki platformaların genel adıdır.Günümüzde sosyal medya platformalarına olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır.Sosyal medyanın bu kadar çok kullanılmasındaki nedenlerde kolaylıkla anlaşılıyor.Sosyal medya platformlarının bu denli çok kullanılmasındaki en temel faktör kuşkusuz markaların yada kişilerin hedef kitlesine göreceli olarak bir ücret ödemeden kolaylıkla ulaşabiliyor olmasıdır.

Web yazılım,web tasarım,kurumsal kimlik yada diğer dijital işlerimizin dışında sosyal medya platformlarında da adınızdan söz ettiriyoruz.Firmanızın doğru hedef kitlenize ulaşabilmeniz için tam zamanlı çalışyoruz.

Markalar bulundukları sektöre göre söylemek istediklerini en iyi yansıtacak sosyal medya platformlarını da seçme özgürlüğüne sahip oluyorlar.Sadece videolar üzerinden tanıtım yapmak isterse Youtube’u,fotoğraflar üzerinden tanıtım yapmak isterse Instagram’ı,kurumsal olmak isterse Linkedin’i yada eğlence ama odaklı olmak isterse Snapchat’i seçebileceği gibi tüm bu özellikleri karşılayan Facebook’u da seçebilme olanağına sahip olabiliyorlar.

Sosyal medya,televizyon veya gazeteye göre tercih edilebilirlik açısından geleneksel medyaya fark atıyor.Çünkü,sosyal medya platformları herkesin kullanımı için hem uygun hem de geleneksel medyaya göre daha fazla kişiye erişilebilir olmasından dolayı tercih sebebidir.Ayrıca tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri de ifade özgürlüğüdür.

Ajans Reklamcy Sosyal Medyada Sizin İçin Ne Yapar?

Reklamcy,firmanıza ait sosyal medyanızı aynı bir çiçeği yetiştirmek gibi her gün doğru zamanlı içerik ile besleyip büyümesini,gelişmesini sağlayarak gözlerin üzerinize çekilmesini için çok çalışıyoruz. Firmalar kontrolsüz bir şekilde yapılan kampanya ve sayfa yönetimleri,firma için intihar niteliğinde krizlere yol açabilir düzeydedir.

İçerik Yönetimi

Sosyal medyada içerik yönetimi son derece önemli bir unsurdur.Çünkü markanızın veya firmanızın sürekli beslenerek canlı kalabilmesi gerekir.Firmanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz.Görseller,videolar,blog yazıları hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

Sosyal Medya Takibi

Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşarak etkileşimde bulunurlar.lKontrolümüz dışında olacağından fark etmeden çığ gibi büyüyebilir.Kontrol dışında olan bu büyümeyi sosyal medyaya uygun programlar ile kontrol altına alıyoruz.

Moderasyon

Sosyal medya ekibimiz tarafından sosyal medyalarınız düzenli olarak takip edilerek doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır.Profesyonel şekilde yönetilen sosyal medyalarınız müşteri memnuniyeti sağlamak firma itibarı için son derece önemli bir unsurdur.

Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Firmanız ile ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin ederek firmanıza zarar verebilecek unsurları en aza indirmek için çalışmalar yapıyoruz.Yaşanabilecek krizlere yönelik önlemler alıyoruz.

 
emailsender.js